Adaptační pobyt je úspěšně za námi.

IMG-20180907-WA0008 (002)

 

Ve dnech 6. – 7. září hráči naší akademie společně s realizačním týmem vyrazili na adaptační pobyt do Uherského Hradiště.

Celý program jsme měli spojený s návštěvou utkání UEFA Ligy národů, ve které se Česká reprezentace utkala s Ukrajinou. Všichni kluci se na večerní fotbalové utkání moc těšili.

Ještě před jeho začátkem jsme se v odpoledním programu rozdělili do menších skupin a společnými silami vytvořili odpovědi na otázky:

 

 1) Jaká je podle vás optimální jedenáctka současné České repre?

2) Řekněte tři nejlepší hráče fotbalu v historii naší země.

3) Co považujete za největší úspěch českého fotbalu?

Potěšilo nás, jak si kluci na vypracování úkolů dali záležet. Odpovědi jednotlivých skupin byly velmi rozmanité a pestré. U první otázky kluci pracovali i s možnostmi určitých rozestavení a podle toho se měnila jména hráčů na jednotlivých postech. U druhého úkolu se nejčastěji opakovala jména Josef Masopust, Antonín Panenka, Pavel Nedvěd, Karel Poborský, Tomáš Rosický. A jako největší okamžiky českého fotbalu byly zmíněny úspěchy ze světových šampionátů, EURO 1976, 1996, 2004 nebo 2. místo v žebříčku FIFA.  

 Večer patřil utkání ČR – Ukrajina. Atmosféra byla super, zafandili jsme si a užili si to se vším všudy.

Druhý den v Uherském Hradišti patřil společnému fotbalovému tréninku. Po obědě jsme se vydali směr Brno.

Dva dny na adaptačním pobytu jsme si vyhodnotili velmi kladně a můžeme říct, že jsme si zase o něco blíž. Děkujeme všem za skvělý přístup!

 

Realizační tým RFA JMK.