Adam Stejskal a Antonín Svoboda v Red Bull Salzburg

240px-EC_Red_Bull_Salzburg.svg

 

Září a školní povinnosti jsou už sice v plném proudu. My se ještě vracíme do prázdninového července, abychom si připomněli největší událost mládežnického fotbalu v našem regionu.

Odchovanci FC Zbrojovka Brno a reprezentanti ČR U17 Adam Stejskal a Antonín Svoboda (rok narození 2002) přestoupili do FC Red Bull Salzburg.

Adam Stejskal – odchovanec Zbrojovky, talentovaný gólman působil v klubu od čtyř let. Procházel bleskově všemi kategoriemi a v minulé sezóně byl nejmladším členem kádru staršího dorostu U19.

 

Antonín Svoboda – je taktéž odchovancem brněnské Zbrojovky, talentovaný útočník, v mládežnických kategoriích díky své pracovitosti a střelecké produktivitě patřil vždy mezi rozdílové hráče na hřišti.

Po letním přestupu ze Zbrojovky Brno nastoupili Adam a Tonda v Rakousku cestu ke hvězdám. Mládežnická akademie v Salzburgu „stahuje“ fotbalové talenty z celého světa.  Oba naši reprezentanti budou nadále svůj nesporný talent rozvíjet v akademii, která disponuje těmi největšími technickými vymoženostmi a moderním zázemím.

Tonda i Adam v roce 2016, kdy byla založena Regionální fotbalová akademie Jihomoravského kraje, na rok její součástí. Při nejbližší možné příležitosti uskutečníme s oběma hráči besedu pro současné hráče naší RFA.

Touto cestou přejeme Tondovi a Adamovi mnoho štěstí ve sportovním a osobním životě!

 

Realizační tým RFA JMK.