Tréninkový kemp RFA JMK 8.-9.4.2019 v Rosicích u Brna

V předchozích měsících jsme si postupně pozvali a nadále sledovali vybraných 138 hráčů z našeho regionu.

Do Rosic už přijel užší výběr 54 hráčů, který se skládal z 6 brankářů a 48 hráčů do pole.

Kluci se sešli v pondělí v 9 hodin na fotbalovém stadionu v Rosicích u Brna, ubytovali se a následně v dopolední fázi byli rozděleni do skupin. Zde se věnovali testování rychlosti pod vedením atletického trenéra Mgr. Jana Vícha, testování motorických dovedností s Mgr. Kateřinou Honovou a fotbalových dovedností pod vedením trenérů RFA JMK a okresních GTM Stanislavem Schwarzem, Romanem Grabcem, Luďkem Zlámalem a Petrem Soustružníkem.

V odpolední fázi kluci vytvořili 4 skupiny, kde vždy dvě skupiny hráli modelované utkání a další dvě se věnovali herním dovednostem a technice.

Po tréninkové jednotce se kluci vložili do “odborných rukou” našich psycholožek PhDr. Marty Bučkové a Gábiny Juránkové, které za nimi přijely z Prahy. Každý z hráčů absolvoval individuální pohovor i písemný dotazník.

V úterý dopoledne hráči absolvovali ještě jednu tréninkovou  jednotku na hřišti, která byla zaměřena na přihrávky, střelbu a nakonec i hru.

Po společném obědě se kluci opět vrátili ke svým každodenním povinnostem.

Ze získaných poznatků zúžíme výběr na cca 40 hráčů, kteří budou pozváni se svými rodiči na společné setkání do hotelu Avanti dne 23.4.2019 v 18.hod. Zde se jim představí Regionální fotbalová akademie JMK za přítomnosti zástupců FAČR, školy a internátu. Všichni budou o dalším průběhu včas informováni.

Všem děkujeme za účast.

RFA JMK