Adaptační pobyt zahájil nový ročník RFA JMK kategorie U14

IMG-20190829-WA0033

Realizaniční tým ve složení: šéftrenér Mario Rossi, hlavní trenéři Tomáš Abrahám, Tomáš Kolouch, fyzioterapeutka Kateřina Honová, trenér brankářů Radim Vlasák a manažer akademie Tomáš Kučerňák přivítali vybrané hráče pro dvouletý cyklus RFA JMK.

Jako každý rok, tak i letos se hráči nového ročníku zúčastnili adaptačního pobytu od 26.-28.8.2019.  Letos jsme zavítali do Hrotovic, kde jsme využili služeb tamního Sport V Hotelu (http://www.hotel-hrotovice.cz).

Pro tréninkové jednotky jsme využili areálu Sokola Hrotovice, jehož zázemí je na vysoké úrovní a travnaté plochy výborné. Tréninky byly vedené nejen tvrdou tréninkovou jednotkou, ale i zábavnou formou a součástí závěrečné části byla vždy nějaká výzva o přání k obědu.

Nechyběly samozřejmě kompenzační tréninky s naší fyzioterapeutkou Kateřinou Honovou, který je nedílnou součástí náročného procesu RFA, a který hráče chrání nejen před zraněními.

Součástí adaptačního pobytu nebyl jen trénink na hřišti Hrotovického klubu, ale i výjezdy na kole po okolí. Zavítali jsme na nedalekou Dalešickou přehradu a na překrásný zámek Valeč s jeho wellness –  https://www.hotel-valec.cz)

Navštívili nás také psycholožky RFA Marta Boučková a Gabriela Juránková spolupracující s fotbalovou asociací a vystavili kluky horkým chvilkám v učebně hotelu :-)

Středeční dopoledne jsme kluky prověřili lekcí angličtiny, ve které se i letos bude konat Olympiáda v anglickém jazyce.  Vítězové loňského ročníku se na podzim podívají do klubu Manchester United a uvidí jeho domácí utkání proti Tottenhamu!

Volný čas si kluci zpestřili využitím služeb hotelu jako bowling, bazén, kulečník, posilovnu.

Přejeme klukům mnoho úspěchů a ať se jim v akademii RFA Brno líbí a mají stejný entuziasmus jako na tomto soustředění.

Máme svůj cíl, jsme jeden tým!!!

Fotogalerie adaptační pobyt RFA JMK Hrotovice 2019