Ben Cristovao navštivil brněnskou fotbalovou akademii

Pro některé nesplnitelný sen, potkat se naživo s touto pěveckou hvězdou nebo s ní dokonce bojovat.

V rámci nového úpolového tréninku Jiu Jitsu se hráčům RFA splnil sen vidět na živo pěveckou SuperStar Bena Cristovao.

Za vše může Michal Herčka (trenér našich hráču v BJJ), který s Benem spolupracuje a našim klukům na začátku našeho projektu dal motivační prvek, který dodržel po měsíci naši spolupráce.

Dvě hodiny s Michalem a Benem plné techniky, gymnastiky, hmatů a chvatů, které vyústili v boj přímo s oběma trenéry, hráče maximálně nadchnul,  byl  to nezapomenutelný zážitek vidět co vše Ben umí.  Přesně je důkazem jak by se měl chovat, někdo kdo něco dokázal.

Jdeme novým směrem, chceme využít tento bojový sport jako doplněk pro kluky, aby věděli jak se nejen bránit a posilovat sebevědomí, ale chovat se v krizových situacích, jak ovládat své emoce a hlavně mít pokoru jeden k druhému. Jsme na začátku, ale věřím, že naše cesta je správná a k fotbalu přibude i dlouhodobě tento bojový sport. prohlásil šeftrenér RFA Mario Rossi.

RFA Brno děkuje Timbalada BJJ Brno a Benovi za návštěvu. 

Ben Cristovao  Stoupá stále výš nejen jako zpěvák, ale i jako bojovník

zlatou medaili mezi bílými pásy střední váhy v kategorii Master 1 na mistrovství Evropy v Lisabonu. Šestidenního šampionátu v portugalské metropoli se účastní přes čtyři tisíce závodníků.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/291664/mimoradny-uspech-ben-cristovao-je-mistrem-evropy-v-brazilskem-jiu-jitsu.htmlukořistil

 
FOTOGALERIE Ben Cristovao v RFA JMK