Regionální fotbalová akademie JMK se zúčastnila turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje

V maloměřické sportovní hale zápolilo osm žákovských týmů U15 v 18. ročníku mezinárodního halového turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. Turnaje se účastnil i tým Regionální fotbalové akademie Jihomoravského kraje, který obsadil 4.místo. Turnaj pořádající Zbrojovka v boji o finále podlehla Baníku a obsadila třetí příčku, Baník nakonec celé klání ovládl. Ostravští fotbalisté ve finále přemohli Sigmu Olomouc 7:5 a mohli tak převzít putovní pohár z rukou zástupce Jihomoravského kraje, náměstka hejtmana pana Romana Hanáka. O bronzové medaile se v “bratrovražedném” derby utkala RFA se Zbrojovkou. Z vítězství se radovala Zbrojovka 8:6.

Šéftrenér RFA Mario Rossi, který vedl na turnaji tým RFA byl s výsledkem i s přístupem svých svěřenců spokojen. “Samozřejmě vždycky myslím na mety nejvyšší, ale ve složení, ve kterém jsme hráli jsme zřejmě dosáhli na své maximum. Na hráčích bylo vidět odhodlání a dobře reprezentovali naši akademii” uzavřel trenér.