U15: Druhá prohra v turnaji, Češi podlehli Španělsku

epss78pwoaejiqk

Čeští mladíci mají za sebou druhé utkání na turnaji ve Španělsku. Reprezentanti do 15 let podlehli domácímu výběru 0:6, když domácí výběr vstřelil čtyři góly během šesti minut.

Svěřenci trenéra Karla Havlíčka drželi se svými španělskými vrstevníky krok do 34. minuty, kdy otevřel skóre Sergi Rivares.

Druhý gól padl v padesáté minutě, kdy se trefil střídající Iker Gil. Ten samý hráč se prosadil i v 71. minutě, kdy zvyšoval již na rozdíl čtyř branek. Dvě minuty před tím se trefil Enriquéz.

Pátá branka padla vzápětí, v 73. minutě se prosadil Juan Enrique Herrero. A tento střídající hráč se prosadil i o další tři minuty později, čímž stanovil konečné skóre na 6:0. Domácí výběr vstřelil čtyři góly během šesti minut.

“Do druhého utkání jsme vstoupili dobře a po Huňově krásné přihrávce za obranu postupoval sám na brankáře Ingardia. Křižná střela ale skončila na tyči. Pět minut před poločasem šli do vedení Španělé po větším důrazu v naší šestnáctce. Do 50. minuty se hrála rovnocenná partie, ale po inkasované brance na 2:0 a několika střídání jsme dosavadní minuty znehodnotili čtyřmi rychle inkasovanými góly,” uvedl po zápase trenér Karel Havlíček.